Küçük İşletmeler

EKONOMİK SERİ MİKRO PROGRAMLARI

HESAPÇI

HESAPÇI, çok işlevli bir ticari yazılım olarak iş süreçlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. HESAPÇI sayesinde firmanızın muhasebe, perakende ve diğer tüm ticari işlerinizin takibini zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Mikro Yazılım tecrübesiyle sunulan HESAPÇI, kolay kurulumu basit ara yüzü ile herhangi bir BT operasyonu gerektirmeden yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yıllardır, iş dünyasına ilk adımını atan firmaların en büyük destekçisi olan HESAPÇI artık sizin de yanınızda…


Tek kullanıcı ve tek firmayı destekleyen HESAPÇI, tek bilgisayarda çalışıyor ve son derece ekonomik bir fiyatla sunuluyor. HESAPÇI ile 1.000 stok ve 1.000 cari kartı açabilir, ihtiyaçlarınız arttıkça kolaylıkla bir üst ürüne geçiş yapabilirsiniz.


Modüller :Genel Muhasebe, Finans Yönetimi, Stok Yönetimi, Hizmet Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Satış Yönetimi

708 TL +KDV


EKO TİCARET

EKO TİCARİ, ön muhasebe işlemleri için düşük maliyetli bir ticari yazılım seçeneğidir.


Gelişmiş ticari yazılım paketlerinin tüm temel işlevlerini yerine getirebilen ticari otomasyon paketi EKO TİCARİ (ticari paket), aynı zamanda kolay kullanım için tasarlanmış ara yüzüyle, kullanıcılarının kendisine hızla adapte olabilmesini sağlıyor. Gelişmiş bir ticari otomasyon paketi olmasının yanı sıra fiyat avantajı ile gelişmekte olan işletmeler için idealdir. Tüm ticari süreçleri EKO TİCARİ üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.


> Stok Modülü

Stok Modülü ile; Sınırsız sayıda stok tanımlayabilir, Tüm stok hareketlerinizi takip edebilir, Maliyet ve envanter raporlarınızı alabilir, Stok bazlı kâr ve zarar analizi yapabilir, Durağan stoklarınızı raporlayabilirsiniz.


> Satış Modülü

Satış Modülü ile; Her türlü müşteri firmayı programınıza tanıtabilir, Bu firmalarla ilgili irsaliye ve fatura düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilir, rapor ve analizler ile müşteri firmalarınıza ait bilgileri tek tek ve toplu olarak listeleyebilir ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizi bu bilgiler ışığında değerlendirmeye alabilirsiniz.


> Hizmet ve Masraf Modülü

Hizmet ve Masraf Modülü ile; İşletmenizin gerçekleştirdiği servis, bakım gibi gelir kalemlerini; nakliye, elektrik, su gibi gider kalemlerini tanıtabilir, her türlü evrak hareketlerinizi gerçekleştirebilir, detaylı raporlar alabilir, masraflarınızı net bir şekilde yönetebilirsiniz.


> Finans Modülü

Finans Modülü ile; Tüm tahsilat, ödeme, banka, ve dekont işlemlerini yapabilir, Finansal rapor ve analizleri alarak alacak ve borç durumlarınızı izleyebilirsiniz.


> Satın Alma Modülü

Satın Alma Modülü ile; Satın alma faturası ile başlayan süreçlerinizi yönetebilir, Dövizli cari hesaplarınızın takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

1.120 TL +KDV


EKO MUHASEBE

Her ölçekteki KOBİ’nin tüm genel muhasebe süreçlerini eksiksiz ve detaylı bir şekilde ele alan bilgisayarlı muhasebe programı EKO MUHASEBE, kullanım kolaylığı ile muhasebe birimlerinin yüklerini azaltır.


Firmanızdaki genel muhasebe süreçlerinin tümünü bilgisayarlı ve online olarak detaylı takip edebileceğiniz güvenilir bir programdır. Mikro Yazılım ürün ailesindeki Finansal Yönetim Sistemi’ nin ayrılmaz bir parçası olan EKO MUHASEBE ile muhasebesel iş süreçlerinizi EKO MUHASEBE üzerine bir defa tanımlayarak EKO MUHASEBE’ nin sağladığı eşsiz entegrasyon altyapısı sayesinde muhasebe kayıtlarınızı, bugüne kadar hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde oluşturabilir, muhasebe biriminizde ciddi ölçüde zaman ve kaynak tasarrufu sağlayabilirsiniz.

375 TL +KDV